1. 7. 2014

Svatojánská noc...

K létu patří příjemná setkání, povídání, dobré jídlo, smích... Sešlo se nás tentokrát 9 kamarádek.
Dobré jídlo - tak napůl. Ta černá kůrčička z kuřecích špalíčků šla oloupat :o)) Ale zeleninka, ta se povedla! Vínko.. kávička.. čaj z kytek na zahradě.. Nádherný teplý letní večer.. povídání.. plno smíchu, ale i vážná témata.  Jako třeba zdravotní stav, co děti, co naši chlapi - neboť se jednalo jen a pouze o dámskou jízdu, tak jsme si to užívaly:)) Jedinou výjimku měl  Evky pejsek,Westík, neboť se nedávno z domku se zahradou musel přestěhovat do 13.patra v paneláku a těžce nese každé, byť jen chvilkové odloučení od paničky (zlatý pes!Fakt.) 
A to, na co jsem se těšila úplně ze všeho nejvíc, a na co jsem všechny ty ženské nalákala, to se povedlo neskutečně. K dokonalosti chyběla už snad jen nějaká něžná nebeská hudba... Padla tma tmoucí a svatojánci se předváděli v zahradách... Romantika na druhou! Tolik jsem jich naposled viděla kdysi dávno, jako dítě... Mně stačí opravdu málo aby mi samou něhou zvlhly oči. Ještě, že byla tma jako v pytli...by si holky pomyslely, že jsem nějaká tento.. :)
Tak se noc příjemně přehoupla do brzkého rána a protože už nám padala víčka, rozlezly jsme se po postýlkách a spacáčcích a spaly a spaly...Jako ti Broučci.. 
Ráno snídaně pod pergolou, což v paneláku nelze... Dopovídání včera nedopovězeného a - holky, za rok, touhle dobou vás zase čekám, jasnačka?...ranní světlo...
Mějte krásné léto!


5 komentářů:

 1. Už vím co mi krom westika chybí.... To poklaboseni pod širým nebem ... Muselo to být super

  OdpovědětVymazat
 2. To zní krásně! Westík je nádhernej.

  OdpovědětVymazat
 3. hezky jsi to napsala... a ty fotky jsou nádherné! Přeji hezké léto :)

  OdpovědětVymazat
 4. Leni, tyhle pohodové fotečky mi opravdu chyběly!!! Jsem moc ráda, že jste si to krásně užily :) A dík moc za mailíka, mám radost! :)

  OdpovědětVymazat
 5. krásné .. krásný čas ... Svatojánská noc má prostě své kouzlo ;-) ...

  OdpovědětVymazat