10. 10. 2013

Můj "malý skladatel"...

..nedávno prohlásil - když jsem se ZASE rozčilovala, že ten pitomý počítač je ZASE seknutý -
"A co bys chtěla? Vždyť je skoro stejně starý, jako TY!"

No, a pak byl vydán z hlavního stanu pokyn: "Postarej se rodičům o nový"... 
A to jo, tohle a jiné blbosti, to ho baví.  A když se netovému obchodu podařilo zapomenout přibalit tu hlavní součást - zdroj - a všechno ostatní už bylo doma na stole, málem se rozbrečel, že nemůže skládat...
Ale už je hotovo, všichni jsme spokojení...hlavně já :)) Možná je to i profesionální deformace, ale já v těch kovových součástkách vidím krásno...
A toto překvapení nám nedávno prolétlo kousek nad hlavami paneláků! Nějak nebyl dostatečný vztlak a ani časté ohřívání mu moc nepomáhalo a pořád se držel takhle nízko.. Krapet mi to nahánělo hrůzu - co kdyby nechtíc "škrknul" o barák...?P.S. Můj "malý skladatel" je už 4 roky plnoletý... :) Ale matky synů, mě jistě pochopí... :o)

6 komentářů:

 1. Líbila by se ti kamarádčina diplomka - obrovské černobílé linoryty inspirované vykuchanou televizí, počítačem, budíkem a tak... P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Linoryty já ráda:) Hlavně kdysi, když jsem je taky dělávala v LŠU... Ale máma z toho neměla radost - když jsme tiskli :))

   Vymazat
 2. Leni :) :) Vyrůstala jsem v tom: táta elektrikář, brácha elektrikář... pořád se v něčem hrabali a brácha hlavně s těmi titěrnostmi :) Chápu tvé nadšení pro jisté "krásno" :) A ten balón? No, ještě že neškrtal o vysoké napětí :)
  Leni, měj nádherný víkend! Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaja...elektrikáři... Denně jsem v tom taky:)
   A na vysoké napětí tady máme jiné "specialisty" - paraglaidy a podobné šílence... To ti pak ani pivo na Javorovém nenatočí - bo nejde elektrika!!

   Vymazat
 3. Jaj Leni..díky vzhůru za děti!!!
  U nás nějak čím dál častěji u pc používám větu - Kluci, můžete někdo???? :o)
  Moc zdravím!
  ..mmch skladatel má super triko :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Danuško, já se kolikrát už bojím ozvat.. :))) Bo ten jeho pohled... On to není pohled "jezusmyryjamamazasenevi" ale spíš "JEZUSMARYJAMATKAJEBLBÁJAKTROKYAZASENEVÍ"... :)
   Triko? To je jejich maturitní vohoz - zezadu jsou jména všech z jejich třídy :)

   Vymazat