1. 9. 2013

Konec prázdnin...

.. už nějaký čas neprožívám tak intenzivně, jako když byly děti malé.

Ale i tak jsme si udělali čas na malé grilování, když ještě trochu hřeje zapadající slunce, vzduch voní snášející se rosou, noční obloha u lesa skýtá úžasné divadlo, ze kterého sice trochu bolí za krkem, ale to za to přece stojí, ne? 


Radegast a bůůůček... nom nom... :)


Sousedovic zrzeček - miminko ještě. Bojácný, ale hlad, hlad je sfiňa! :))Jeden z posledních čajů přímo ze záhonu - máta, meduňka a okvětní plátky měsíčku...
..a ta vůně... a chuť!...Koule a kuličky a  obláčky....
Borůvky a ostružiny na kynutém těstě... nom nom taky :)Mám sice silikonový vál, ale ten není tak fotogenický, jako ten, který mi přenechala máma a je mu už nějakých 50 let..? asi...Tak přeji všem dětem krásné a hodné pančitelky, chytré hlavěnky, chutné jídlo ve školních jídelnách, chápavé rodiče (kdyby se náhodou nevedlo..) a hlavně  - s rozumem v hrsti na obou stranách tábora!
No, a ještě párkrát se vyspíte a máte zase prázdniny - vánoční! :o))


3 komentáře:

  1. Krásný závěr prázdnin :) J.

    OdpovědětVymazat
  2. Leničko tak to pivko to mě fakt dostalo, mám na něj děsnou chuť, ale přííííšernou vypadá tak náramně studeně.. a to nejsem nějaká pivní závislačka... i koláček stojí za to ještě, že nebydlíš kousek vedle , protože bych dopadla jako ten sousedovic zrzatej kocour, chodila bych k Vám žebrat :-)) plstěné kuličky jsou dokonale kouzelné jako vždy a ty barvička pa a krásný nový týden a díky za milý komentík :-)) D.

    OdpovědětVymazat
  3. Ten boruvkovy kolac bych si hned dala.

    OdpovědětVymazat