19. 5. 2013

Víkendování...


...každý po svém...
Sobota:  máma se spolužáky ze základky na vaječině....
               táta dodělával elektriku na garáži....
               syn s kamarády si hráli na gladiátory ve Valčianské dolině....

Neděle:  máma na zahradě...
               táta na celodenním cyklo výletě směr Visalaje...
               syn (a asi i kamarádi) lízání ran po včerejšku :)....

Chybí dcera? Tak ta s přítelem sestavuje nábytek v bytečku v NY.... Toto je náš vítací pták.... Někdo má vítacího psa - my máme na zahradě vítacího ptáka :o))
 Zvonkohry... Ta horní ještě není celá sestavená, ta spodní už ano, ale ještě nevisí tam, kde má. Jestli nebudou cinkat - neva. Hlavně, že jsou krásné :)
6 komentářů:

 1. krásný a plný víkend Leni ...

  OdpovědětVymazat
 2. víkend nabití super činnosťami, záhrada krásne rozkvitnutá to je nádherne strávený víkend. Moc sa mi páči motýliková zvonkohra, aj keby necinkala, poteší oči.

  OdpovědětVymazat
 3. Vítací pták je nádhernej a kytičky taky.

  OdpovědětVymazat
 4. Leni, na tyhle fotečky jsem se taaak těšila! :) Krásná zahrádka a vítací pták parádní, sluší mu to :) No a zvonkohra... nádherná, i kdyby neměla cinkat - je prostě parádní!
  Papa, J.
  PS: Ta vaječina venku na ohni... ta mi tady fakt chybí :( Tady tenhle zvyk jaksi neznají, ale co není - může být, že? Dneska si ji uděláme. Sice v kuchyni, páč jaksi ohnisko ještě nemáme, ale aspoň dodržet tradici :)

  OdpovědětVymazat
 5. Všechno je to krásnééé - kvítečka, zvonkohry, bohyšky mám taky ráda, zase jsem si jednu dovlekla z výstaviště, vlastně dvě, bylo toho tolik, že už ztrácím přehled.
  Vaječina? Myslela jsem, že jste si dávali do nosu s lahví vaječňáku (i když mi to bylo trochu divné :oD) Ale to nebude asi ono, soudím podle Jolanina komentíku :-?

  OdpovědětVymazat
 6. Leni, nádhera ..... tyhle fotečky potěší na srdci i na duši .... Marki

  OdpovědětVymazat